Masáže

Co je to masáž

Masáže jsou léčebnou terapií, při které využívá masér systematických hmatů a tlaku na pokožku a hlubší tkáně. Masáž uvolňuje celé tělo, odstraňuje stres, zbavuje nás únavy, regeneruje svaly a odstraňuje bolesti. Masáže jsou využívány jako prostředek k celkové fyzické a duševní relaxaci a regeneraci organismu. Má také biochemický účinek během kterého dochází k uvolňování škodlivých látek které se usadily v těle. Každý klient potřebuje individuální přístup aby měla masáž správný efekt. 

Reflexní terapie

Jedná se o jednu z nejúčinnějších metod, alternativní medicíny, která  vychází ze skutečností, že všechny orgány a čísti těla mají své reflexní místo na chodidlech. Reflexní ploška okamžitě reaguje na dysfunkci orgánu nebo části těla svou zvýšenou citlivostí.Reflexní body se nacházejí i na rukách, obličeji atd., ale zdaleka nejsou tak účinné jako ty na ploskách chodidel.  Stimulováním těchto reflexních bodů, dochází k celkové harmonizaci organismu, detoxikaci, odbourání stresu, rozproudění lymfy a dokonce je možné touto terapií pomoci s léčením některých onemocnění.

Klasická masáž

Švédská masáž, taktéž nazývána klasická nebo regenerační je jednou z nejpoužívanějších masážních technik,která využívá klasické hmaty jako tření hnětení a roztírání. Je velmi příjemná. Dochází při ní k regenraci svalstva, zmírnění bolesti a napětí, zlepšení tělního metabolismu a krevního oběhu. Masíruje se buď celé tělo nebo jen části. Nejčastěji klienti trpí bolestí zad a šíje, zvláště potom lidé se sedavým zaměstnáním. Díky švédské masáži můžete opět pocítit uvolnění a pozitivního naladění.

Bylinná masáž

Masáž s použitím oleje z 31 alpských bylin, který ulevuje od bolesti kloubů, svalů a páteře, je skvělý k odplavení únavy po námaze, sportu či těžké práci. Účinkuje proti bolestem hlavy, stresu, posiluje imunitní systém. A to je jen pár jeho úžasných vlastností. Olej od firmy Just je vyroben ze směsi nejčistších éterických olejů podle 40 let staré receptury.

Bambusová masáž

Bambusová masáž je unikátní masážní technika, při které se využívají bambusové tyče různých velikostí. Tyče se před masáží nahřívají a tím ještě více uvolňují svaly. Je to skvělá technika na zatuhlé svaly a pomáhá úžasně proti celulitidě. Je opravdu velmi příjemná a není třeba se ničeho bát. Podle přání klienta může být buď intenzivní nebo více pohodová a relaxační. V kombinaci s použitím kvalitních bio olejů dochází k opravdovému uvolnění, odbourání stresu a relaxaci.

Indická masáž hlavy

Tato mimořádná masáž hlavy, šíje a ramen ulevuje od napětí a stresu, kterému jsme neustále vystavováni. Dovede vás k maximální relaxaci a uvolnění. Působí jako opravdový lék na různé bolesti a napětí ve svalech krku a ramen. Také zlepšuje kvalitu vlasů a harmonizuje organismus. Masáž se prování v sedě na židli, masér je celou dobu za klientem. Klient může zůstat oblečen.

Medová masáž

Medová masáž je starobylá osvědčená léčitelská detoxikační metoda. Využívá výjimečných účinků medu (především detoxikačních a reflexních) a kompresních masérských hmatů. Dochází tak k odstraňování hloubkových usazenin a toxických látek z tělesných tkání. Přes reflexní zóny lze navíc medovou masáží přizivě působit i na mnohé orgány. Má i kosmetický efekt - zjemní kůži. Masáž nemusí být každému příjemná proto doporučuji vyzkoušet nejdřív kratší verzi masáže.

Baňkování

Baňkování je metoda stará několik tisíc let, pochází zřejmě ze staré Číny. Stejně jako jiné masážní techniky i baňkování slouží k uvolnění svalstva či úlevě od bolesti. Jedná se ale o unikátní masážní metodu, která nepůsobí na tělo tlakem jako ostatní druhy masáží, ale tahem. Přiložená baňka podtlakem vtáhne kůži a způsobí tak prokrvení a uvolnění ošetřovaného místa. Je to metoda skvělá při problémech s pohybovým aparátem, bolestí zad, kříže, problémy s páteří či klouby. Po proceduře se na vaší kůži objeví kruhové "modřiny" v místech, kde byla baňka přiložena. Je to zcela normální a kolečka do týdne zase zmizí. Celá procedura je naprosto bezbolestná!